Informacja o wynikach naboru na stanowisko urzędnicze – Główny Księgowy

Informacja o wynikach naboru na stanowisko urzędnicze – Główny Księgowy

Informacje o dalszym etapie procedury naboru na wolne stanowisko urzędnicze Główny Księgowy w Centrum Usług Wspólnych w Piasecznie

Informacje o dalszym etapie procedury naboru na wolne stanowisko urzędnicze Główny Księgowy w Centrum Usług Wspólnych w Piasecznie

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze Główny Księgowy w Centrum Usług Wspólnych w Piasecznie

Nabór na wolne stanowisko urzędnicze Główny Księgowy w Centrum Usług Wspólnych w Piasecznie (kliknij aby pobrać załącznik)

Obsługa Szkoły Podstawowej w Złotokłosie przez pracowników CUW

Joanna Błaszczak
Specjalista ds. Funduszu Płac
pok. 112, tel. wewn. 217
blaszczak@cuw.piaseczno.eu

Teresa Borkowska
Specjalista ds. Księgowości
pok. 209, tel. wewn. 209
borkowska@cuw.piaseczno.eu

Obsługa Szkoły Podstawowej w Jazgarzewie przez pracowników CUW

Joanna Błaszczak
Specjalista ds. Funduszu Płac
pok. 112, tel. wewn. 217
blaszczak@cuw.piaseczno.eu

Anna Chmielecka
Główny Specjalista ds. Księgowości
pok. 210, tel. wewn. 210
chmielecka@cuw.piaseczno.eu

Rachunek Dochodów Własnych

Krystyna Zurn
Specjalista ds. Księgowości
pok. 207, tel. wewn. 112
zurn@cuw.piaseczno.eu

Obsługa Szkoły Podstawowej w Chylicach przez pracowników CUW

Joanna Błaszczak
Specjalista ds. Funduszu Płac
pok. 112, tel. wewn. 217
blaszczak@cuw.piaseczno.eu

Teresa Borkowska
Specjalista ds. Księgowości
pok. 209, tel. wewn. 209
borkowska@cuw.piaseczno.eu

 

Obsługa Szkoły Podstawowej nr 3 przez pracowników CUW

Małgorzata Podlewska
Specjalista ds. Funduszu Płac
pok. 112, tel. wewn. 217
podlewska@cuw.piaseczno.eu

Teresa Borkowska
Specjalista ds. Księgowości
pok. 209, tel. wewn. 209
borkowska@cuw.piaseczno.eu

 

 

 

Obsługa Szkoły Podstawowej w Zalesiu Górnym przez pracowników CUW

Magdalena Warmijak
Specjalista ds. Płac
pok. 114, tel. wewn. 110
warmijak@cuw.piaseczno.eu

Anna Chmielecka
Główny Specjalista ds. Księgowości
pok. 210, tel. wewn. 210
chmielecka@cuw.piaseczno.eu

Rachunek Dochodów Własnych
Krystyna Zurn  
Specjalista ds. Księgowości
pok. 207, tel. wewn. 112
zurn@cuw.piaseczno.eu

Obsługa Szkoły Podstawowej w Głoskowie przez pracowników CUW

Małgorzata Podlewska
Specjalista ds. Funduszu Płac
pok. 112, tel. wewn. 217
podlewska@cuw.piaseczno.eu

Anna Chmielecka
Główny Specjalista ds. Księgowości
pok. 210, tel. wewn. 210
chmielecka@cuw.piaseczno.eu


Rachunek Dochodów Własnych
Julita Hiter  
Specjalista ds. Księgowości
pok. 211, tel. wewn. 211
hiter@cuw.piaseczno.eu

 

 

Obsługa Szkoły Podstawowej nr 5 przez pracowników CUW

Małgorzata Lis-Sibilska
Główny Specjalista ds. Płac
pok. 114, tel. wewn. 110
lis@cuw.piaseczno.eu

Monika Kacprzak
Specjalista ds. Księgowości
pok. 207, tel. wewn. 207
kacprzak@cuw.piaseczno.eu